Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Jastrzębia  www.jastrzebia.pl
Dane
Urząd Gminy
Oferty pracy
Informacje o środowisku
Obwieszczenia
Rejestry i ewidencje
Prawo miejscowe
Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków
Zgromadzenia publiczne
Organy
Rada
Komisje Rady
Wójt
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje i projekty uchwał
Transmisja obrad Rady Gminy
Protokoły Sesji Rady
Uchwały Rady
Zarządzenia Wójta
Budżet
Podatki i opłaty
Pomoc publiczna
Zagospodarowanie przestrzenne
Plany, programy i strategie
Pozostałe
Wybory i referenda
Koordynator do spraw dostępności
Jednostki organizacyjne
Plany zamówień publicznych
Zamówienia poniżej 130 tysięcy złotych
Przetargi
Współpraca z organizacjami - konkursy
KONSULTACJE SPOŁECZNE
PETYCJE
Oświadczenia majątkowe 2006 - 2010
Oświadczenia majątkowe kadencja 2010 - 2014
Oświadczenia majątkowe 2014 - 2018
Informacje nieudostępnione
Protokoły kontroli
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Oświadczenia majątkowe 2018 - 2023
Powszechny Spis Rolny 2020
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021r.
Serwis
Skrzynka Podawcza 2
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Rada strona główna 

Rada
Skład Rady Gminy Jastrzębia - kadencja 2018-2023
 

1. Pietruszewski Cezary - Przewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 1 Bartodzieje

Dyżury pełni w piątki w godzinach od 08.00 do 11.00

tel. (48) 384-05-05

e-mail: przewodniczacy@jastrzebia.pl

  2. Cencelewicz Hanna - Wiceprzewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 6 Goryń
  3. Mąkosa Marcin - Wiceprzewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 4 Mąkosy Stare, Lewaszówka
  4. Banach Ewa, okręg wyborczy nr 12 Wola Owadowska
  5. Buzor Walenty Franciszek, okręg wyborczy nr 13 Dąbrowa Jastrzębska, Mąkosy Nowe
  6. Boniecka Danuta, okręg wyborczy nr 2 Wojciechów
  7. Borowska Teodozja, okręg wyborczy nr 14 Jastrzębia od nr 1 do nr 59A wraz z dalszą numeracją lit.
  8. Golec Krzysztof, okręg wyborczy nr 15 Jastrzębia od nr 60 do końca numeracji
  9. Dróżdż Wiesław, okręg wyborczy nr 5 Brody, Wola Goryńska, Wolska Dąbrowa
  10. Michalska Teresa, okręg wyborczy nr 3 Wólka Lesiowska
  11. Nosal Marek, okręg wyborczy nr 9 Lesiów
  12. Pasek Marcin, okręg wyborczy nr 11 Owadów
  13. Piwowarczyk Monika, okręg wyborczy nr 10 Kolonia Lesiów - wybrana w wyborach uzupełniających w dniu 01.12.2019 r. [radny Feliks Warchoł zmarł 08.09.2019 r. - mandat wygaszony Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Radomiu nr 181/2019 z dnia 12.09.2019 r.
  14. Tomalski Józef, okręg wyborczy nr 8 Kozłów
  15. Wojdat Robert, okręg wyborczy nr 7 Dąbrowa Kozłowska
 
Data wprowadzenia informacji 2003-08-25 11:36:48 Informację zaktualizowano 2020-05-26 12:44:54, wprowadzający: Konrad Borowski
wersja do druku