Roman Wileński - Przewodniczący Rady Gminy w Jastrzębi od 30 czerwca 2014r.

Oświadczenie majątkowe złożone dnia
28.04.2011r.
 zobacz dokument

Opublikowane przez: Michał Obrzydziński | Data wprowadzenia: 2011-07-05 10:50:39.
Oświadczenie majątkowe złożone w dniu
04.04.2012r.
 Zobacz treść oświadczenia

Opublikowane przez: Michał Obrzydziński | Data wprowadzenia: 2012-05-11 09:27:23.
Oświadczenie majątkowe złożone w dniu
27.03.2013r.
 roman_wilenski_2013.pdf

Opublikowane przez: Michał Obrzydziński | Data wprowadzenia: 2014-02-07 10:38:34.
Oświadczenie majątkowe złożone dnia
16.04.2014r.
 Zobacz treść oświadczenia

Opublikowane przez: Michał Obrzydziński | Data wprowadzenia: 2014-07-17 11:58:38.

Zobacz:
 Zygmunt Kamiński  .  Tadeusz Berliński .  Walenty, Franciszek Buzor .  Wojciech Ćwierz .  Marzena Renata Gruszczyńska .  Paweł Mazur .  Stanisław Kapusta .  Tadeusz Kiepiela .  Leszek Sławomir Kłosowski .  Tadeusz Kuśmierski .  Paweł Krzysztof Wójcik .  Józef Tomalski .  Elżbieta Płatos .  Roman Wileński - Przewodniczący Rady Gminy w Jastrzębi od 30 czerwca 2014r. .  Jan Wiesław Wolak .  Barbara Krystyna Tomalska . 
Data wprowadzenia: 2014-07-17 11:58:38
Opublikowane przez: Michał Obrzydziński