Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Jastrzębia
Menu góra
Strona startowa Organy Rady Gminy
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rady Gminy, menu 46 - BIP - Urząd Gminy w Jastrzębi”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rady Gminy

Rady Gminy

Skład Rady Gminy Jastrzębia - kadencja 2024-2029

  1. Pietruszewski Cezary - Przewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 1 Bartodzieje
    Dyżury pełni w piątki w godzinach od 08.00 do 11.00
    tel. (48) 384-05-05
    e-mail: przewodniczacy@jastrzebia.pl
  2. Borowska Teodozja - Wiceprzewodnicząca Rady, okręg wyborczy nr 14 Jastrzębia od nr 1 do nr 59A wraz z dalszą numeracją lit.
  3. Golec Krzysztof - Wiceprzewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 15 Jastrzębia od nr 60 do końca numeracji
  4. Banach Ewa, okręg wyborczy nr 12 Wola Owadowska
  5. Boniecka Eliza, okręg wyborczy nr 3 Wólka Lesiowska
  6. Buzor Walenty Franciszek, okręg wyborczy nr 13 Dąbrowa Jastrzębska, Mąkosy Nowe
  7. Cencelewicz Hanna, okręg wyborczy nr 6 Goryń
  8. Kamiński Łukasz, okręg wyborczy nr 4 Mąkosy Stare, Lewaszówka
  9. Kruk Agnieszka, okręg wyborczy nr 2 Wojciechów
  10. Kuchcik Bartłomiej, okręg wyborczy nr 8 Kozłów
  11. Michalski Łukasz, okręg wyborczy nr 9 Lesiów
  12. Olczyk Mariola, okręg wyborczy nr 10 Kolonia Lesiów 
  13. Woźniak Marcin, okręg wyborczy nr 7 Dąbrowa Kozłowska
  14. Wójcik Agnieszka, okręg wyborczy nr 5 Brody, Wola Goryńska, Wolska Dąbrowa
  15. Ziółek Tadeusz, okręg wyborczy nr 7 Dąbrowa Kozłowska

 

Skład Rady Gminy Jastrzębia - kadencja 2018-2024

  1. Pietruszewski Cezary - Przewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 1 Bartodzieje
    Dyżury pełni w piątki w godzinach od 08.00 do 11.00
    tel. (48) 384-05-05
    e-mail: przewodniczacy@jastrzebia.pl
  2. Cencelewicz Hanna - Wiceprzewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 6 Goryń
  3. Mąkosa Marcin - Wiceprzewodniczący Rady, okręg wyborczy nr 4 Mąkosy Stare, Lewaszówka
  4. Banach Ewa, okręg wyborczy nr 12 Wola Owadowska
  5. Buzor Walenty Franciszek, okręg wyborczy nr 13 Dąbrowa Jastrzębska, Mąkosy Nowe
  6. Boniecka Danuta, okręg wyborczy nr 2 Wojciechów
  7. Borowska Teodozja, okręg wyborczy nr 14 Jastrzębia od nr 1 do nr 59A wraz z dalszą numeracją lit.
  8. Golec Krzysztof, okręg wyborczy nr 15 Jastrzębia od nr 60 do końca numeracji
  9. Dróżdż Wiesław, okręg wyborczy nr 5 Brody, Wola Goryńska, Wolska Dąbrowa
  10. Michalska Teresa, okręg wyborczy nr 3 Wólka Lesiowska
  11. Nosal Marek, okręg wyborczy nr 9 Lesiów
  12. Pasek Marcin, okręg wyborczy nr 11 Owadów
  13. Piwowarczyk Monika, okręg wyborczy nr 10 Kolonia Lesiów - wybrana w wyborach uzupełniających w dniu 01.12.2019 r. [radny Feliks Warchoł zmarł 08.09.2019 r. - mandat wygaszony Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Radomiu nr 181/2019 z dnia 12.09.2019 r.
  14. Tomalski Józef, okręg wyborczy nr 8 Kozłów
  15. Wojdat Robert, okręg wyborczy nr 7 Dąbrowa Kozłowska

Metryka

sporządzono
2003-08-25 przez Zawodnik Lidia
udostępniono
2003-08-25 11:13 przez Zawodnik Lidia
zmodyfikowano
2024-06-05 14:49 przez Zawodnik Lidia
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
682
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.